HAKKIMIZDA

Özel Çizgim Milenyum Eğitim Kurumları, okul öncesi eğitimde 12 yıllık tecrübesi ile hizmet verdikten sonra Pendik’te Özel MEK İlkokulu’nu açmıştır.

Kullandığı öğrenci merkezli sistemi ve çok kültürlülük prensibiyle, bugüne dek binlerce mezun veren Milenyum Okulları, araştırmacı, yenilikçi ve gelişime inanan eğitim bilinciyle hizmet vermektedir.

Küçükyalı ve Fenerbahçe’deki okul öncesi eğitim kurumlarının yanı sıra Çengelköy’de yer alan üstün zekâlı ve üstün potansiyelli çocuklar için özel eğitim programı uygulayan Bilgi Dünyası Anaokulları ile eğitim öğretim alanında büyük başarılara imza atan Milenyum Okulları’nın İlkokulu 4+4+4 sistemine uygun olarak açılmış ilk ilkokul olma özelliği taşıyor.

Özel Çizgim Milenyum Anaokulu - Küçükyalı
Küçükyalı’daki müstakil, bahçeli binasında açtığı ilk anaokuluyla, eğitim serüvenine başlayan okulumuz, öğrencilerinin mutlu, özgüveni sağlam, kendini ifade edebilen ve yetenekleri hakkında bilgi sahibi olan küçük yetişkinler olarak öğretim hayatlarına başlamaları idealiyle uzun yıllar boyunca pek çok mezun verdi.

Özel Çizgim Milenyum Anaokulu - Fenerbahçe
Yetiştirdiğimiz çocuklarımızın, yaşlarına göre yakaladıkları performans, kişisel gelişimlerinde kat ettikleri mesafe ve bu yolu beraber yürüdüğümüz velilerimizden aldığımız güçle eğitimde ulaştığımız çocuk sayısının çoğalması, ideallerimizin daha fazla çocuğa dokunabilmesi adına Fenerbahçe’deki ikinci anaokulumuzu açtık. Okulumuz, diğer şubesiyle koordineli bir şekilde pek çok başarılı okul dönemi boyunca kendi mezunlarını yarattı.

Özel Milenyum Bilgi Dünyası Anaokulu - Çengelköy
Üstün zekâlı ve üstün potansiyelli çocuklarımız için, kendi yaş gruplarıyla, özel durumlarına uygun eğitim ve öğretim gördükleri bir kurum düşledik. Daha önceki iki okulumuzun başarısından aldığımız cesaretle ülkemiz için çok önemli bir ihtiyaca cevap verebileceğini düşündüğümüz Bilgi Dünyası Anaokulu’nu kurduk.
Seminerimize Davetlisiniz

ERKEN KAYIT AVANTAJLARI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

"Yaratıcı Eller" 2. Aşama ve Seçmeler

Okul Öncesi Oryantasyon Programı

Bursluluk Sınavı HeyecanıBursluluk Sınavı Hakkında

Neyyire BATU'nun

ÖZLÜCE İLKOKULU


Güncel Hava Durumu
ISTANBUL HAVA DURUMU
 
Anadolu Yakası Pendik Özel Üstün Zekalılar Okulu    Web Tasarım    Öğretmen Giriş Ekranı